Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Po co obrażać? Jak można podziękować piłkarzom Barcy za wspaniały mecz, emocje. A real jak to real, nie potrafi przegrywać trudno. Muszą faulować. I być agresywni. Normalka. A powiem Wam jedno że z realu lubię Casillasa, i dzisiaj zachował się fajnie. Podszedł do kilku piłkarzy Barcy i pogratulował/podziękował. I do tego jest dobrym bramkarzem. Gdyby nie on to by Barca wygrywała o wiele większym wynikiem.
Więc Panowie, Panie dziękuje za czas. Dziękuje przede wszystkim FC Barcelonie!!!! :D Pozdrawiam.
Komentarze
0
@Queras,
żeby Ci nie było przykro dałam Ci plusa:D
0
Mecz świetny, potrafią się bawić i w jakim szczytnym celu. Więcej takich spotkań:) Pique najlepszy!!!:):)
0
Właśnie zainteresowało mnie to czy 21 czy w końcu 22?
0
jini3 jak byś się trochę interesował to byś wiedział że Pique pauzuje za kartkę czerwoną:/
0
@Robertinho kiedy będzie dostępna 3 część?
0
FerfiiiVeB
Pedro jest kontuzjowany, wystarczy spojrzeć po prawej stronie komentarzy!!!
0
Obyście mieli rację, że to tylko rozcięcie. Trzymam za to kciuki!!!
0
@Janeczek90
Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Po co obrażać? Jak można podziękować piłkarzom Barcy za wspaniały mecz, emocje. A real jak to real, nie potrafi przegrywać trudno. Muszą faulować. I być agresywni. Normalka. A powiem Wam jedno że z realu lubię Casillasa, i dzisiaj zachował się fajnie. Podszedł do kilku piłkarzy Barcy i pogratulował/podziękował. I do tego jest dobrym bramkarzem. Gdyby nie on to by Barca wygrywała o wiele większym wynikiem.
Więc Panowie, Panie dziękuje za czas. Dziękuje przede wszystkim FC Barcelonie!!!! :D Pozdrawiam.
0
Już nie mogę się doczekać Euro:D
0
Najlepsi, z najlepszych. Mes que un club!!!:)